Główna Usługi Transport i sprzedaż Pojazdy i maszyny Kontakt
509 224 990 transport, piach, kruszywa, wyburzenia wykopy Centralna Polska Wykopy Kruszywa Piach Usługi Budowlane INTERTRANS

Wysokie standardy funkcjonowania firmy INTERTRANS, to między innymi zasługa niezawodnego sprzętu.
Wieloosiowe wywrotki o dużej ładowności oraz koparko ładowarki stanowią główne narzędzie naszej pracy.
To właśnie te pojazdy odpowiadają za transport materiałów sypkich, takich jak piasek, żwir, ziemia, torf i inne.
Wszystkie maszyny przez cały czas utrzymywane są w pełnej gotowości, mogącą w każdym momencie przystąpić do realizacji Państwa zlecenia.
Wszystkimi maszynami i pojazdami sterują doświadczeni kierowcy, od wielu lat zajmujący się robotami ziemnymi oraz transportem kruszyw i materiałów budowlanych.

transport nietypowych przedmiotów

Nasz tabor to Samochody samowyładowcze Mercedes Actros.
Są to pojazdy trzy i cztero-osiowe z napędami 6x6 i 8x8 Wyprodukowane w latach 2006 do 2009, koparki, koparko-ładowarki, spycharki i podnośniki koszowe.

Copyright 2014 www.wykopy24.com.pl All rihts reserved

Docieramy do naszych klientów w takich województwach jak:

BUMAR P-184 H

Wywrotki, którymi dysponujemy są specjalnie zaprojektowanymi maszynami, przeznaczonymi do pracy w trudnych warunkach. Możliwość załączania i rozłączania napędu na poszczególne osie, pozwala na sprawne poruszanie się w najtrudniejszych warunkach terenowych. Z kolei samowyładowcze wywroty, z możliwością pochylenia na jedną z trzech stron, to wygoda szybkiego rozładunku, bez potrzeby czasochłonnego manewrowania. Wszystkimi wywrotkami sterują doświadczeni kierowcy, od wielu lat zajmujący się transportem kruszyw i materiałów budowlanych.

Koparki to ciężkie maszyny budowlane, przeznaczone do wykonywania większości prac ziemnych. Od wykopów pod instalacje wodno-kanalizacyjne, poprzez przygotowanie wykopów pod fundamenty, szamba i zbiorniki, aż do prowadzenia skomplikowanych prac ogrodniczych, wymagających precyzji w działaniu i dużej ostrożności.

Dla zaoferowania najwyższej jakości usług, posiadamy doskonale zaopatrzoną flotę koparek.
Od wygodnych w użyciu mini koparek, idealnie sprawdzających się podczas prac w ogrodach, poprzez średniej wielkości uniwersalne koparko ładowarki, aż po ciężkie koparki gąsienicowe, przeznaczone do pracy w najtrudniejszych warunkach, w których liczy się czas i wydajność.


Dla obsługi tak skomplikowanych i wymagających maszyn potrzebni są doświadczeni operatorzy.
Posiadamy takich.
Z ich udziałem wykonanie najtrudniejszego wykopu staje się szybkie, bezpieczne, a przede wszystkim zgodne z pierwotnymi założeniami i planami

W ciągu wszystkich lat swojego istnienia, firma INTERTRANS dostarczała kruszywa budowlane do wszystkich możliwych rodzajów inwestycji.
Od budowy chodników, dróg i mostów, poprzez budowę domów jednorodzinnych, garaży i parkingów, aż po zakrojone na szeroką skalę inwestycje mieszkaniowe i handlowe.
W każdym z tych przypadków zadowolenie klientów rekomendowało nas do kolejnych zleceń. Państwo również mogą się przekonać o naszej solidności i konkurencyjności, zamawiając i transportując kruszywa z INTERTRANS.